Як усе починалося

Пам’ятаєш ранок 24 лютого 2022-го? Хто його не пам’ятає… Того дня народився Благодійний фонд “Жіночі можливості в Україні”. Тоді засновниця жіночої громадської організації “Проект Кешер” Влада Недак розширила мережу тих, кого підтримав фонд. Жінки усієї України об’єдналися в потужну силу й на відстані почали підтримувати одна одну, координувати дії та допомагати зберегти життя. У ті дні ми допомагали знайомим і незнайомим українкам з евакуацією, прихистком, надавали фінансову та медичну допомогу.

Чим ми можемо бути корисними для тебе

Тепер Благодійний фонд “Жіночі можливості в Україні” підтримує жінок, які починають життя заново й релокують або створюють з нуля власні бізнеси. Таким чином вони надають нові робочі місця іншим українкам та українцям, сплачують податки в державний бюджет та підтримують економіку країни. Лише за перших 4 місяці повномасштабної війни ми надали допомоги на понад 150 000$.

Принципи, яких дотримуємося

  1. Невдачі для успіху. Не важливо скільки разів ти падаєш на шляху до своєї мети. Це вчить тебе, як удосконалити твою ідею.
  2. Кола по воді. Якщо кожен з нас робитиме добро, світ стане ще кращим. Тому твій проєкт, ідея, має бути корисною для світу. Щоб ми допомагали тобі, а ти допомогала іншим, і так далі.
  3. Формування здорових економічних звичок. Ми прагнемо реалізовуватися легально, прозоро, в межах законодавства, та за допомогою соціального партнерства.
  4. Нетворкінг — спілкування заради користі і підтримки. Ми обмінюємося досвідом і підсилюємо одна одну. Здорова конкуренція — це стимул розвиватися. Але здорова конкуренція не буває без відкритості та партнерства.